0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

BiOrgano Life SMARTUNITY

SMARTUNITY - 30ks


SMARTUNITY IMMUNE BOOSTER KAPSULY sú kombináciou najúčinnejších prírodných látok, ktoré prispievajú k výbornej imunite nášho organizmu. Denne jedna kapsula má preventívny účinok a zachováva správne fungovanie imunitného systému.

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 20,73 € S DPH: 24,88 €

Detaily

SMARTUNITY IMMUNE BOOSTER KAPSULY

Náš výrobok je optimálnou kombináciou najúčinnejších aktívnych prírodných imunostimulačných prísad, ktoré dnes poznáme!

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula denne: v záujme zachovania správneho fungovania imunitného systému, preventívnym účelom.

2 kapsuly denne: v prípade silnejšej prevencie, keď sa už v prostredí užívateľa vyskytla choroba, alebo sa objavili príznaky ochorenia.

4 kapsuly denne: v prípade existujúceho ochorenia.

Výrobok obsahuje beta glukán s (1-6) a (1-3) väzbami, ktorý získame fermentáciou z bunkových stien kvasiniek. Jeho biologická aktivita je mimoriadne vysoká, výrazne podporuje normálne fungovanie prirodzeného imunitného systému. Tieto účinné látky sa vstrebávajú v tenkom čreve (cez tzv. Peyerove plaky), potom ich fagocyty pohltia. Fagocyty nájdeme všade v celom organizme, tvoria vnútorný obranný systém organizmu, nevytvárajú orgány, ich úlohou je pohltenie patogénov. Následne, aktívne účinné látky beta glukánu pomocou fagocytov a lymfatického systému sa dostanú do lymfatických orgánov (týmusová žľaza, slezina, kostná dreň). Fagocyty ich rozložia na menšie časti. Tieto častice tvoria aktívnu formu beta glukánu, ktoré sa nakoniec pripoja k neutrofilným granulocytom a tam vyvíjajú svoj biologický účinok, naštartujú „ničiace” účinky týchto bielych krviniek.