0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Partneri


Hell Energy

Hell

Značka FMCG, ktorá sa vyvíja neskutočne dynamicky dokonca aj v globálnom porovnaní, má najmodernejšie zariadenie na výrobu nápojov, plnenie fliaš a balenie v Európe. Toto nám umožňuje vyrábať naše produkty s obrovskou kapacitou a vynikajúcou zárukou bezpečnosti potravín.

SGS

Hell

Spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku bola registrovaná v 1919 v Ženeve, a odvtedy sa vyvinula v svetového lídra v inšpekcii, overovaní, testovaní a certifikácii. Ich certifikáty dokazujú, že naše produkty zodpovedajú požiadavkám spoločnosti na kvalitu v Maďarsku ako aj medzinárodným štandardom a predpisom.

FSSC 22000

Hell

Naše výrobné a baliace technológie majú najprestížnejšie osvedčenie o zabezpečení kvality pre spoločnosti vyrábajúce potraviny. Zahŕňa to predpisy GMP, HACCP, SQF, BRC, IFS, bezpečnostné normy GLOBALGAP a systémové požiadavky.

Swiss Vitamin Institute

Hell

Najrenomovanejšia vitamínová inštitúcia v Európe, Swiss ISV bola založená v roku 1931. Nepretržite obhliada a kontroluje kvalitu našich nápojov. Odobrujú výživový obsah našich potravinových produktov lekárskymi a laboratórnymi analýzami, tak ako aj hodnotenia stálosti vitamínov.

Moderné Webstránky

Moderné Webstránky

Spoločnosť, ktorá vytvorila a stará sa o náš e-shop, rieši pre nás online marketing a spolupracuje aj s grafickými záležitosťami, ako napríklad naše nové logo. Je to mladý tím s inovatívnymi nápadmi a modernými riešeniami, ktoré vedú k úspešnej spolupráce.