0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Vitamin C - 40.000 mg

Zložky produktu:
Extr. Vitamín C (L-askorbát) 40 000 mg
Acerola (Malpighia emarginata) extr. 1000 mg
Šípkový extrakt 1 ml
Extrakt z čiernych ríbezlí 1 ml
Čistená voda


Objem: 250 ml

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 11,00 € S DPH: 13,20 €

Detaily

Obsahuje 40.000 mg vitamínu C v izomérnej zlúčenine, ktorá je najbližšia k prírodnému vitamínu C, ktorý sa nachádza v prírode, vo forme L-askorbátu. Vitamín C, ktorý sa aktívne zúčastňuje na regulácii oxidačných procesov, posilňuje steny krvných ciev, spevňuje spojivové tkanivo, zvyšuje obranyschopnosť a rezistenciu voči infekciám a chorobám, ďalej preventívne napomáha posilneniu, spevneniu a tvorbe kostí. Je veľmi silným antioxidantom, chráni organizmus voči škodlivým účinkom voľných radikálov a posilňuje imunitný systém organizmu.

Bioflavonoidy z extraktu čiernych ríbezlí a bobúľ ruže šípkovej výrazne napomáhajú vstrebávaniu a využitiu vitamínu C v organizme.

Popritom tieto kvapky obsahujúaj mnoho iných vitamínov, ako napríklad vitamín A, vitamíny B-komplex, vitamín E, ako i veľa stopových látok (železo, vápnik, horčík, selén, mangán, draslík, sodík).

Náš produkt obsahuje Acerolu, čerešňový extrakt z Barbadosu, v extrémne vysokejkoncentrácii prírodného vitamínu C. Obsah vitamínu C je 20-40-krát vyšší ako v pomarančoch. Je tiež bohatý na horčík, draslík, vitamíny A a B, železo, polyfenolové antioxidanty.