0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Pure Energy

Zložky produktu:
Extrakt zo senovky gréckej 150 mg
Extrakt z koreňa ženšenu 50 mg
Extrakt z koreňa guarany 50 mg
Extrakt z listov Ginkgo Biloba 50 mg
Extrakt z koreňa maca 10 mg
Extrakt z kôry morskej borovice 10 mg
Vitamín B6 0,7 mg


Množstvo: 60 kusov kapsúl
Dávkovanie: 2 kapsuly denne

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 13,50 € S DPH: 16,20 €

Detaily

7 účinných látok v našom produkte prispieva k zachovaniu a zlepšeniu telesnej a duševnej sviežosti, regenerácii tela a buniek a k procesom výroby energie.

Extrakt zo senovky gréckej si obľúbili už gladiátori z doby rímskej, pretože je jedným z najbohatších zdrojov živín a energie. Obsahuje nespočetné množstvo vitamínov a minerálov ako horčík, fosfor, železo, meď, mangán, vitamín B6. Zabíja mikróby, ktoré sa dostávajú do tela, a jeho protizápalové a posilňujúce účinky sú známe už stáročia. Zlepšuje toleranciu glukózy, znižuje hladinu cukru v krvi. Má priaznivý vplyv na zdravú hladinu cholesterolu a pôsobí aj proti krvným zrazeninám, čím znižuje krvný tlak.

Extrakt z koreňa ženšenu vďaka svojim ginsenoidom priaznivo pôsobí proti stresu, zvyšuje fyzickú a duševnú výkonnosť, zmierňuje príznaky vyčerpania a úzkosti. Okrem svojich antivírusových a antibakteriálnych vlastností sú jeho polysacharidy silnými imunostimulantmi. Panaxiodes znižujú hladinu cukru v krvi. Má silný antioxidačný a adaptogénny účinok, telo ho využije rovnako dynamicky, koľko potrebuje.

Účinné látky z extraktu z koreňa guarany sú dobre známe ako posilňovače fyzického a duševného výkonu a tiež ako lieky proti bolesti. Vďaka obsahu rastlinného kofeínu zvyšuje silu srdcových kontrakcií. Je účinný pri odbúravaní tukov a uhľohydrátov, zvyšuje vylučovanie žalúdočnej šťavy a močenia, má teda priaznivý účinok a zvyšuje celkový metabolizmus.

Zložky v extrakte z listov Ginkgo Biloba sú prospešné pri dodávaní kyslíka do mozgu, dodávaní kyslíka do mozgových ciev a pri zlepšovaní fyzického a duševného výkonu. Ako vazodilatátor tiež napomáha prietoku krvi do svalov a pokožky.

Extrakt z koreňa maca je mimoriadne bohatým zdrojom živín a energie, bohatým na vlákninu, bielkoviny, tuky, prírodné sacharidy, vitamín C, meď, železo. Je tiež bohatý na špeciálne bioflavonoidy, ktoré pomáhajú protizápalovým procesom tela a rovnováhe hormonálnej rovnováhy. Je to už po stáročia známe afrodiziakum, ktoré má priaznivý vplyv na libido. Okrem toho zvyšuje počet a pohyblivosť spermií a znižuje neočakávané nepríjemné symptómy menopauzy. Jeho účinky sú veľmi podobné ženšenu, tiež adaptogénnej byline.

Extrakt z kôry morskej borovice obsahuje množstvo užitočných fytochemikálií, extrémne silných antioxidantov, ako aj protizápalové, ale aj antimikrobiálne a antibakteriálne účinky. Vďaka vazodilatačnému účinku má priaznivý vplyv na správne podmienky prietoku krvi, ako aj na krvný tlak a hladinu cukru v krvi.

Vitamín B6: Je dôležitým východiskovým materiálom pre enzýmy a koenzýmy, ktoré hrajú kľúčovú úlohu pri syntéze tukov, uhľohydrátov a bielkovín. Je tiež nevyhnutný pre tvorbu neurotransmiterových enzýmov. Jeho antispazmodický účinok je dobre známy a v odbore sa často používa súčasným príjmom horčíka na využitie synergií. Je nevyhnutný pre trávenie sacharidov, bielkovín a tukov, a tým aj pre naše detoxikačné procesy!