0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

BiOrgano Life Vitamin C

Vitamin C 30 000mg - 250ml


Vitamín C je veľmi silným antioxidantom, chráni organizmus voči škodlivým účinkom a posilňuje imunitný systém organizmu. Taktiež aktívne posilňuje steny krvných ciev, spevňuje spojivové tkanivo a zvyšuje obranyschopnosť a rezistenciu voči infekciám a chorobám.
Náš produkt obsahuje 30000 mg vitamínu C a extrakt čiernych ríbezlí a bobúľ ruže šípkovej, ktoré výrazne napomáhajú vstrebávaniu a využitiu vitamínu C v organizme.

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 22,12 € S DPH: 26,55 €

Detaily

VITAMÍN C S EXTRAKTOM Z BOBÚĽ RUŽE ŠÍPKOVEJ A RÍBEZLÍ

Obsahuje 30000 mg vitamínu C v izomérnej zlúčenine, ktorá je najbližšia k prírodnému vitamínu C, ktorý sa nachádza v prírode, vo forme L-askorbátu. Vitamín C, ktorý sa aktívne zúčastňuje na regulácii oxidačných procesov, posilňuje steny krvných ciev, spevňuje spojivové tkanivo, zvyšuje obranyschopnosť a rezistenciu voči infekciám a chorobám, ďalej preventívne napomáha posilneniu, spevneniu a tvorbe kostí. Je veľmi silným antioxidantom, chráni organizmus voči škodlivým účinkom voľných radikálov a posilňuje imunitný systém organizmu.

Bioflavonoidy z extraktu čiernych ríbezlí a bobúľ ruže šípkovej výrazne napomáhajú vstrebávaniu a využitiu vitamínu C v organizme.

Popritom tieto kvapky obsahujúaj mnoho iných vitamínov, ako napríklad vitamín A, vitamíny B-komplex, vitamín E, ako i veľa stopových látok (železo, vápnik, horčík, selén, mangán, draslík, sodík).