0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

BiOrgano Life Smartbiotics

BiOrgano Life Smartbiotics - 30ks


Pre-, pro- a postbiotické zložky, ako aj zložky živej flóry nášho produktu, prispievajú k udržiavaniu a fungovaniu zdravej črevnej bakteriálnej flóry.


Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 16,94 € S DPH: 20,33 €

Detaily

BiOrgano Life Smartbiotics kapsuly

Prebiotiká sú také prírodné potravinové zložky, na ktoré nemajú tráviace enzýmy nachádzajúce sa v hornom úseku žalúdočno-črevného systému účinky, a do hrubého čreva sa dostanú v nezmenenej forme, kde podporujú rozmnožovanie sa baktérií s kladnými účinkami, takzvaných probiotík. Prebiotiká objavil a pomenoval Marcel Roberfroid v roku 1995. Ako zložky funkčných potravín tvoria podobne ako probiotiká prechod medzi potravinami a liekmi.

Probiotiká sú také výživové doplnky, ktoré obsahujú z hľadiska ľudského organizmu prospešné baktérie. Najčastejšie používame baktérie mliečnej kyseliny, ktoré sa využívajú v potravinárskom priemysle už dlhodobo, lebo sú schopné premeniť cukry (aj laktózu) a iné uhľohydráty na kyselinu mliečnu. Probiotické bakteriálne kultúry napomáhajú pri opätovnom nastolení prírodnej črevnej flóry. Opätovné nastolenie črevnej flóry je dôležité z dôvodu správneho fungovania imunitného systému, pretože približne 70 % imunitného systému sa nachádza v črevách.

Postbiotiká sú vedľajšie produkty vzniknuté po rozpade, metabolizácii prospešných baktérií, respektíve prebiotík, na ktorých priaznivé účinky poukazujú najmodernejšie lekárke výskumy v najrôznejších oblastiach.

Zloženie: Lactobacillus Plantarum probiotikum, Lactobacillus Gasseri probiotikum, Lactobacillus Rhamnosus probiotikum/postbiotikum, Lactobacillus Paracasei probiotikum, Inulin prebiotikum (prírodná rastlinná vláknina), výťažok z jablčného octu postbiotikum (prírodný rastlinný výťažok)