0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

BiOrgano Life Ženšen, Guarana, Ginko Biloba kapsuly

Ženšen, Guarana, Ginko Biloba - 30ks


Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 18,23 € S DPH: 21,88 €

Detaily

Ženšen, Guarana, Ginko Biloba kapsuly

Ginsenoidy ženšenu majú priaznivý účinok na elimináciu symptómov stresu, zvyšujú fyzickú a intelektuálnu výkonnosť, znižujú príznaky únavy a vyčerpanosti, zvyšujú schopnosť sústrediť sa. Jeho polysacharidy posilňujú imunitu, majú antivírusové a antibakteriálne účinky. Panaxony znižujú hladinu cukru v krvi. Podľa niektorých štúdií majú frakcie jeho jednotlivých zložiek silný antioxidačný účinok, hrajú dôležitú úlohu v prevencii kôrnatenia ciev, vzniku chorôb pečene a očí.

Guarana zlepšuje telesnú a intelektuálnu výkonnosť a známy je aj jej analgetický účinok. Vďaka obsahu rastlinného kofeínu a jeho derivátov zvyšuje silu kontrakcií srdca, zvyšuje vylučovanie moču, spaľovanie tukov a sacharidov, zvyšuje vylučovanie žalúdočnej šťavy.

Aktívne zložky listov GinkgoBiloba zvyšujú spotrebu kyslíka a tým zlepšujú prekrvenie mozgu. Prostredníctvom vazodilatačného účinku (rozširovania ciev), zabezpečujú dobré prekrvenie kože a svalov, zrýchľujú metabolizmus. Zlepšujú fyzickú a intelektuálnu výkonnosť. Bežne sa používajú aj na ošetrovanie demencie.